ŁÓDŹ, ul. Rzgowska 163
   Otwarte: Pn-Pt 8 - 17, Sb 9 - 14

O Nas

Firma BOREX

...została założona w czerwcu 1991 r. z pasji do samochodów.

Ktoś kiedyś powiedział, że 80% firm upada w ciągu pierwszych 5 lat. Na szczęście jesteśmy obecni na rynku nieprzerwanie od 1991r. i mamy się coraz lepiej. Jesteśmy profesjonalni w tym co robimy, w przeciwnym razie nie podejmujemy się naprawy. Zespół i fundament firmy stanowią odpowiednio dobrani ludzie. Jesteśmy zespołem pasjonatów pracujących ze sobą od wielu lat i nie przypadkowo stanowimy drużynę, której wielu zaufało.

W początkowej fazie był to serwis ogumienia oraz serwis bardzo drobnych eksploatacyjnych napraw. Pod koniec lat 90 firma zaczęła się przekształcać w profesjonalny serwis, który teraz poprzez dobrze dobrany zespół ludzi stanowi bardzo prężną, niezależną jednostkę, która jest w stanie sprostać większości problemów motoryzacyjnych z jakimi codziennie zgłaszają się klienci.

Od zawsze naszą dewizą jest staranność wykonania usługi, oraz czas w jakim jest zakończona. Najczęściej naprawy zamykamy w jednym, maksymalnie dwa dni.

Duża rozpiętość cenowa proponowanych części zamiennych zadowala różną grupę klientów. Na wszystkie części i usługi wystawiamy pisemną gwarancję w postaci książeczek serwisowych, które są niesamowitym uzupełnieniem i bardzo czytelnym dokumentem zawierającym najistotniejsze informacje dotyczące obsługi samochodu na przełomie nawet kilku lat.

Staramy się też, aby ten sam mechanik wykonywał obsługę w aucie, które już kiedyś naprawiał. Tworzy to niezwykłą wręcz znajomość auta przez jednego człowieka, tym samym skracając czas usunięcia powstałej usterki.

Przez ponad ćwierć wieku będąc czynnie na rynku zaznaczyliśmy trwale swoją obecność jakością wykonywanych usług i sumiennością w ich tworzeniu. Posiadamy szereg referencji od klientów i stałych biznesowych partnerów. Posiadamy certyfikaty wiodących marek przemysłu samochodowego, ale mimo tego wszystkiego nie daliśmy się zepsuć rynkowi komercyjnemu i nie popadliśmy w rutynę. Tworzymy zespół zgranych i dających się lubić ludzi, którym naprawdę zależy na satysfakcji swojej, a co za tym idzie i ludzi, którym wykonujemy usługi.

Dlatego, jeśli to czytasz drogi przyszły czy stały Kliencie wiedz, że trafiłeś pod właściwy adres.

Zespół firmy Borex.