ŁÓDŹ, ul. Rzgowska 163
   Otwarte: Pn-Pt 8 - 17, Sb 9 - 14

Czyszczenie filtrów DPF i katalizatorów

W naszym urządzeniu czyścimy filtry i katalizatory do:

  • samochodów osobowych,
  • ciężarowych
  • oraz do specjalistycznych maszyn rolniczychm i nie tylko.

Przywracamy im sprawność w 98%, a silnikom moc.

Podczas czyszczenia na filtr/katalizator nie oddziaływuje wysoka temperatura, co za tym idzie, nie zostają z nich usunięte związki metali szlachetnych, jak to ma miejsce podczas wypalania w specjalnych piecach.
Zostają skutecznie wyczyszczone kanaliki filtra/katalizatora wraz z popiołami, które zalegają w ich strukturze - nie da się ich usunąć podczas procesu wypalania czy stosowania różnego rodzaju płynów bez demontażu z auta.

Zarówno przed czyszczeniem jak i po robimy wydruk w jakim stopniu filtr/katalizator był zapchany i w ilu procentach udało nam się przywrócić jego przepustowość.

Do czyszczenie nie ma konieczności demontażu czujników i sond, które również zostaną oczyszczone z nagarów i warstwy sadzy. Przed czyszczeniem filtry/katalizatory są sprawdzane pod kontem uszkodzeń mechanicznych czy pęknięć.

Jeśli nie ma możliwości poddać dany filtr/katalizator procesowi czyszczenia firma nie pobiera żadnych opłat z tytułu diagnostyki czy przesyłki.

Na każdą pracę udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

Czyszczenie filtrów do samochodów ciężarowych jest możliwe po uprzednim zdemontowaniu filtra/katalizatora z auta i bezpłatne wysłanie na nasz adres.

Nie pobieramy żadnych opłat z tytułu przesyłek ogólnopolskich.